Nude-SNAPS: zabawna i niedroga alternatywa dla przyjęcia weselnego

Xenihi
2 min readJun 8, 2021

--

Jedną z najbardziej zmysłowych i ekscytujących imprez nagich, jakie możesz mieć, jest impreza z nagimi zdjęciami. Nagość, jak sama nazwa wskazuje, polega na tym, że zbierasz wszystkie swoje koleżanki i planujesz szaloną imprezę z nagimi zdjęciami. Impreza odbywa się w nocy i możesz zaprosić wszystkich swoich znajomych do udziału w ich urodzinowych garniturach lub innych seksownych strojach. Jeśli chcesz wspaniałej imprezy dla wszystkich nagich lasek, to jestem pewien, że pokochasz ten artykuł.

Jeśli nie wiesz zbyt wiele o planowaniu imprez nagich, może to być dość trudne. Organizując takie wydarzenie, musisz upewnić się, że masz odpowiedni sprzęt, a także kilka niegrzecznych rekwizytów, aby dodać więcej pikanterii Twojemu przyjęciu. Jeśli planujesz imprezę nago, to oczywiście Twoim głównym celem powinno być zebranie wszystkich dziewczyn w jednym miejscu, aby dobrze się bawić i czuć się wyjątkowo. Na początek musisz wybrać miejsce, w którym wszyscy czują się komfortowo.

Następnym krokiem jest upewnienie się, że Twój dom jest wolny od bałaganu i zapachów dymu papierosowego lub jedzenia. Teraz nadszedł czas, aby zaprosić wszystkich znajomych i powiedzieć im, że zamierzasz urządzić nagie przystawki imprezę i będziesz potrzebować ich pomocy w przygotowaniu nagich kostiumów. Tak więc, jeśli nie masz przyjaciela, który ma seksowny mały szlafrok, musisz go wypożyczyć w sklepie.

Kiedy wszyscy przyjdą, musisz zacząć od przygotowania aktów. Będziesz musiał wyciąć kilka małych kawałków papieru. Możesz łatwo zrobić własne akty ze starych koszulek, które oderwałeś, a nawet użyć chusteczek dla niemowląt. Wytnij różne kształty aktów i przyklej je do papieru. Nie zapomnij założyć kostiumu kąpielowego, ponieważ prawdopodobnie nikt nie będzie wiedział, co masz pod spodem.

Po stworzeniu aktów będziesz musiał przygotować materiały. Do równomiernego rozprowadzenia aktów potrzebny będzie pędzelek. Potrzebujesz też farby do tkanin. Upewnij się, że farba pozostaje na tkaninie, używając warstwy podkładu. Gdy wszystko jest już zagruntowane, można zacząć malować w różnych aktach.

I proszę bardzo, twoja własna impreza z nagimi zdjęciami! Każdy może zabrać do domu swoje własne akty, które sami stworzyli, a twoi chłopcy mogą cieszyć się na uprawianie ulubionego sportu ze swoimi nowymi przyjaciółmi. I zrób sobie przysługę, sprawdź zaproszenia na nagie imprezy. Są łatwe w wykonaniu i wymagają tylko kilku materiałów. Powodzenia, a wkrótce wrócisz, aby uzyskać więcej pomysłów na zgrabne akty.

--

--